Współpraca - Ola Pedagog - terapia pedagogiczna, pomoce i inspiracje edukacyjne

Ola Pedagog – terapia pedagogiczna, pomoce i inspiracje edukacyjne

Współpracujmy razem 

Zobacz, w czym mogę Ci pomóc

KONSULTACJE DLA RODZICÓW

Jeśli martwi Cię zachowanie lub trudności swojego dziecka chętnie Cię wysłucham i podpowiem możliwe ścieżki. Po każdej konsultacji dostaniesz maila z propozycjami rozwiązań, zabaw, ćwiczeń oraz ustaleń.

TERAPIA PEDAGOGICZNA

Zajęcia dla uczniów z trudnościami w czytaniu, pisaniu oraz koncentracją uwagi. Poprzez odpowiedni dobór ćwiczeń i metod pracy poprawiamy umiejętności szkolne, motywację do nauki oraz rozwijamy zdolności poznawcze i percepcyjno–motoryczne.

TERAPIA RĘKI

Skierowana dla dzieci z trudnościami w pisaniu i samoobsłudze. Diagnoza i ćwiczenia pomagające uzyskanie odpowiedniej sprawności manualnej i dokładności grafomotorycznej.

TRENING PAMIĘCI

Nauczę Twoje dziecko, jak się uczyć skutecznie i poświęcać na to mniej czasu.  Na zajęciach, pozna techniki pamięci, nauczy się robić efektywne notatki i mapy myśli, poprawi swoją koncentrację i kreatywność. Pracować możemy na materiale szkolnym, żeby zajęcia były jak najbardziej przydatne. 
(on-line i na żywo)

TRENING UMIEJĘTNOŚCI SPOŁECZNYCH

Zajęcia skierowane są dla dzieci z trudnościami w nazywaniu i przeżywaniu emocji. Jeśli Twoje dziecko często wybucha płaczem lub w złości kopie, bije i gryzie – te zajęcia pomogą mu poznać sposoby na wyciszenia. Pomogą mówić o swoich emocjach i rozpoznawać je u innych.

Skontaktuj się ze mną